Pielęgniarka Lubartów

Do zadań pielęgniarki POZ należy m.in. podawanie pacjentom środków farmakologicznych. W zależności od wytycznych otrzymanych od lekarza wykonuje wlewy dożylne bądź doodbytnicze, a także dożylne, śródskórne lub podskórne zastrzyki.

Jeżeli poszukują Państwo pielęgniarki środowiskowej w okolicach Lubartowa – to właśnie tutaj znajduje się nasz ośrodek. Pielęgniarka środowiskowa należąca do naszego zespołu może przeprowadzić u pacjentów szeroki zakres procedur pielęgnacyjno-leczniczych, zdjąć szwy oraz przekazać zalecenia co do dalszej terapii.

Przychodnia w Lubartowie

NZOZ nr 1 w Lubartowie oferuje pacjentom świadczenia medyczne, wśród których znajduje się m.in. opieka pielęgniarki środowiskowej. Udzielamy chorym pomocy medycznej od ponad 20 lat. W przychodni w Lubartowie znajdują się gabinety lekarzy rodzinnych oraz internistów.

Nasza przychodnia w Lubartowie, oprócz szerokiego zakresu badań diagnostycznych i laboratoryjnych oraz szybkiego dostępu do lekarza rodzinnego, zapewnia potrzebującym także wsparcie pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej (POZ).