Diabetolog Lubartów

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lubartowie to placówka funkcjonująca od ponad 22 lat. Sukcesywnie poszerzamy zakres świadczeń medycznych, dzięki czemu pacjenci mają dostęp do szeregu badań oraz metod leczenia. Jeżeli potrzebują Państwo wsparcia specjalisty takiego jak diabetolog, nasza placówka oferuje szeroką gamę usług w tym zakresie. Zapewniamy indywidualne podejście, empatię oraz sympatyczną atmosferę.

Diabetolog Lubartów – diagnostyka i leczenie

Najczęstszym zadaniem, które stawiają sobie nasi lekarze, jest leczenie cukrzycy. W codziennej pracy zajmują się pomocą pacjentom z cukrzycą typu 1 oraz 2. Ośrodek odwiedzają również kobiety dotknięte problemem cukrzycy ciążowej. Przeprowadzamy szeroką gamę badań diagnostycznych, aby znaleźć przyczynę ich dolegliwości, a następnie dobrać optymalną metodę terapii.

Nasz diabetolog w Lubartowie prowadzi nie tylko terapię cukrzyków. Leczy różnego rodzaju schorzenia metaboliczne u dzieci. Na wizytę w jego gabinecie umawiają się m.in. osoby z mukowiscydozą czy fenyloketonurią. Specjalista zapewnia profesjonalne wsparcie pacjentom z hiperglikemią oraz hipoglikemią. Pomaga też ludziom z insulinoopornością.

Wykwalifikowany diabetolog w Lubartowie

Poza cukrzycą specjalista pracujący w naszej placówce prowadzi leczenie otyłości. Pomaga ludziom zmagającym się z nadwagą oraz nadmierną otyłością, badając przyczyny gromadzenia się tkanki tłuszczowej. Prowadzi terapię zaburzeń metabolicznych. Analizuje objawy schorzeń, aby ustalić najlepszą ścieżkę terapii.

Do ośrodka zgłasza się coraz więcej osób z problemem nadprogramowych kilogramów. Współcześnie leczenie otyłości to nie tylko kwestia poprawy estetyki wyglądu, lecz przede wszystkim zapobieganie o wiele poważniejszym konsekwencjom zdrowotnym. Niejednokrotnie z terapią wiąże się leczenie cukrzycy – zaburzenia metaboliczne wywołują nieustanne odkładanie się tłuszczu, które z czasem doprowadza do trudnej w leczeniu otyłości.

Doświadczony diabetolog Lubartów prywatnie

Nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie zawodowe. Jeżeli poszukują Państwo specjalisty takiego jak diabetolog, Lubartów to miasto, w którym można się z nimi spotkać podczas konsultacji. Konsultację w naszym ośrodku można umówić poprzez eRejestrację lub drogą tradycyjną poprzez kontakt telefoniczny. Pozostajemy do dyspozycji pacjentów w godzinach 8:00 – 18:00.