Medycyna rodzinna Lubartów

Lubartów to miejsce, w którym znajduje się nasz Zakład Opieki Zdrowotnej. W zespole NZOZ Nr 1 w Lubartowie Sp. z o. o. zatrudnieni są zarówno lekarze z długim doświadczeniem, jak i młodzi specjaliści. Pracujemy zgodnie z obowiązującymi w medycynie standardami, m.in. w obszarze medycyny rodzinnej.

Lekarz medycyny rodzinnej Lubartów – zakres usług

Nasz zespół zajmuje się diagnostyką i leczeniem zarówno dorosłych, jak i dzieci. Jest to tak zwany lekarz pierwszego kontaktu. Zapewniamy możliwość konsultacji obejmujących udzielanie porad, wystawianie opinii o ogólnym stanie zdrowia, a także kierowanie do określonych specjalistów. Bardzo ważna część naszej pracy to profilaktyka schorzeń i promowanie zdrowego stylu życia. W przychodni zdrowia rodzinnego zajmujemy się również długotrwałą opieką nad pacjentami, w tym prowadzeniem osób zmagających się z chorobami ostrymi oraz przewlekłymi.

Jak przygotować się do wizyty?

Na wizytę u lekarza rodzinnego należy zabrać ze sobą dokumentację, w której mogą znaleźć się wyniki badań, zdjęcia RTG, wypisy ze szpitali oraz inne dokumenty informujące o stanie zdrowia i dotychczasowym leczeniu. Dodatkowo warto dobrze przygotować się do rozmowy, ze szczególnym uwzględnieniem wiedzy na temat występujących w rodzinie chorób (niektóre są dziedziczne). Istotne jest również dokładne opisanie występujących objawów. Wszystko to przyczynia się do trafnego postawienia diagnozy przez lekarza oraz wyboru drogi leczenia.

Lekarz rodzinny Lubartów – jak umówić się na wizytę?

Nasza przychodnia w Lubartowie udostępnia system całodobowej e-rejestracji. W dowolnej chwili można też zamówić eReceptę. Dla osób ceniących sobie tradycyjne rozwiązania istnieje opcja umówienia wizyty drogą telefoniczną. Działamy w godzinach 8:00-18:00. Lekarz rodzinny w Lubartowie świadczy nieodpłatne usługi w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.